sobota, 22 października 2011

PIĘKNA WIOSNA (2008 ROK) W MOJEJ MIEJSCOWOSCI W KTÓREJ MIESZKAM OD URODZENIA ...TE ZDJĘCIA SĄ Z MOICH PIERWSZYCH SPACERÓW Z MOIM UKOCHANYM... :-)CZUŁAM TĄ WIOSNĘ TAKŻE W SERCU. :-)17 komentarzy:

 1. jak ja lubię takie zielone łąki z mleczami, uwielbiam wiosne ,to najpiękniejsza pora.A gdy jeszcze w sercu jest ta wiosna to juz niczego wiecej do szczescia nie trzeba.POZDRAWIAM.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak milusio,że Maciejka napisała i dzisiaj do mnie. :-) Ja też uwielbiam wiosnę no i jesień ale taką pogodną i słoneczną. :-) Pozdrawiam cieplutko życząc dobrego tego sobotniego wieczorka. :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne zdjęcia, najważniejsze, że wiosna w sercu jest :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję bardzo! :-) Serdecznie pozdrawiam! :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. przepięknie u Ciebie, uwielbiam taki krajobraz i ten kolor zieleni, wiosenny i radosny

  OdpowiedzUsuń
 6. A dziękuję Pani bardzo! :-) Cieszę się,że uwielbiamy to samo. :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Anula, życzę Ci aby Twoje szczęście trwało wiecznie...

  OdpowiedzUsuń
 8. Anula, mamurda jestem, a nie pani! titititi :D

  OdpowiedzUsuń
 9. No dobrze Mamurdka. :-) Czy tak też może byc? Hi,hi. :-D

  OdpowiedzUsuń
 10. Dzien dobry Anulko;-) Chciałam życzyć Ci miłej niedzieli przy pysznych herbatkach;-)

  OdpowiedzUsuń
 11. Dzień dobry Maciejko! :-) Dziękuję i również życzę Ci miłego reszty tego niedzielnego dnia! :-) Herbatki zapewne jakieś i dziś wypiję. :-) Nawet teraz sączę sobie herbatkę która jest pyyyszna!!! :-) A czy Ty lubisz herbatki? Czy wolisz kawkę i inne kawowe napoje? Serdecznie pozdrawiam! :-)

  OdpowiedzUsuń
 12. Ślicznie tam u Ciebie, tęsknię za takimi klimatami. Miasto w którym mieszkam (na szczęście na peryferiach) jest jednym z większych miast w kraju. Ten zgiełk, huk, gwar to nie dla mnie.
  Buziaki.Magda.
  Anulko, pewnie nie zauważyłaś, że pod postami u Ciebie podpisujemy się M. lub P. M czyli ja, a P czyli Przemek- mój mąż. A blog jest naszym wspólnym tworkiem :).

  OdpowiedzUsuń
 13. DZIĘKUJĘ. :-) NO I ŚLICZNIE U MNIE FAKTYCZNIE I NIGDY STĄD CHYBA NA ZAWSZE NIE WYFRUNĘ. :-) SZCZERZE TO TAK PRZYPUSZCZAŁAM,ŻE BLOG PT.KLUCZE DO RAJU JEST TWORKIEM JAKIEŚ PARKI NO ALE JAK WIDAC MOJE PRZYPUSZCZENIA SIĘ SPRAWDZIŁY NO ALE DOBRZE,ŻE TO WIEM.BUZIACZKI PANI MAGDO NO I POZDROWIENIA DLA PANI MĘŻULKA. :-) AnulkA.

  OdpowiedzUsuń
 14. Anulka, szczęścia dla Was które będzie trwać wiecznie...jak tam pięknie u Ciebie...pozdrowienia:*

  OdpowiedzUsuń